Midyat İnşaat

HAKKIMIZDA

Midyat İnşaat Yapı Tasarım – Mimarlık Proje ve İnşaat

2021 Midyat İnşaat Yapı Tasarım olarak kurulan firmamız proje ve taahhüt konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Taahhüt işlerinde projesi henüz yapılmamış işler için, tasarım ve proje aşamasından başlayarak, bütün resmi ve bürokratik işlemleri de dahil ruhsat işlemlerini ve inşaat faaliyetlerini beraberinde yürütmekteyiz. Mimari Tasarım, Dış Cephe ve İç Mimari bina, kafe ve ofis projelerinde hizmet vermekte olup yapı Uygulamalarına anahtar teslimi çözümler üretmekteyiz.

Midyat İnşaat Yapı Tasarım konusunda deneyimli mimar ve mühendis kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler üretmektedir. İnşaat ilk önce, bir yapının tasarımı, mimari-statik  projelerinden doğru kararlar vererek ekonomik estetik ve işlevine uygun yapıya karar vermek taahhüt aşamasında ise hızlı bir şekilde, işverene kullanıma hazır halde teslimiyet kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.

VİZYONUMUZ

Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, ülkemizde ve dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamak için inşaat sektöründeki yenilikleri takip ederek ve uygulayarak sektöründe sürdürülebilir bir şekilde lider ve öncü bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

  • İnşaat  kalitemiz, yetkin insan kaynağımız, proje öncesi ve sonrası teknik desteğimiz ile müşterilerimizin,
  • Verimliliğimiz, hedeflerimiz, tek vücut olarak çalışmalarımız ve rekabet gücümüz ile firmamızın,
  • Kontrollü çalışma şartlarımız, atıkların kaynağında azaltılmasına yönelik faaliyetlerimiz ve meslek hastalıklarının önlenmesine yönelik faaliyetlerimiz ile çalışanlarımızın,
  • İş kazalarından korumaya yönelik risk değerlendirme faaliyetlerimiz ile tüm ​paydaşlarımızın,
  • Kirliliğin önlenmesi ve doğal kaynakların etkin kullanımı bilincimiz ile çevremizin,
  • Sosyal sorumululuk anlayışımız ve etkin değerlerimiz ile toplumumuzun,
  • Yasal düzenlemelere uyarak ülkemizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak paydaşlarımızın memnuniyeti artırmak için faaliyet süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işte değer üretmektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?